Comments · 4 Views

Nemčija 2-2 Nizozemska! Ekipa UEFA Lige narodov 2 kroga brez poraza, nove okrepitve Manchester Uniteda delajo zaporedne napake in dajejo darila

Je Dresi Nemčija reprezentance moška nogometna reprezentanca v gosteh proti Nizozemski remizirala z 2:2. V prvem polčasu je Reinders z enoročnim bliskovnim udarcem v 99 sekundah igre prekinil zadetek, Ondafo pa je zadel dodatni strel za izenačenje nemške ekipe. Ake je bil resno poškodovan in so ga odnesli na nosilih. Kimmich je zadel v sodnikovem dodatku in pomagal Nemčiji prevzeti vodstvo. V drugem polčasu je Dumfries zadel in pomagal Nizozemski, da je znova izenačila. Na koncu sta si obe strani podali roko in izenačili.
Otroški Nogometni Dresi, Na drugi tekmi v isti skupini je Madžarska z Bosno in Hercegovino remizirala (0:0). Tako imata Nemčija in Nizozemska po 1 zmago, 1 remi in 4 točke. Nemčija je začasno uvrščena na prvo mesto po gol razliki, Nizozemska pa na 3. mesto z 1 remijem. 1 poraz in 1 točka in št.V 2. minuti je bilo zadnje polje Nemčije široko odprto, Reinders pa je uspešno zadel in rešil zadetek. Reinders je ta gol dosegel le 1 minuto in 39 sekund po začetku tekme. To je bil tudi najhitrejši gol nizozemske ekipe v zadnjih treh letih.

Novi igralec Manchester United je reprezentanci podaril 2 zaporedni tekmi. Na prejšnji tekmi z Bosno in Hercegovino je De Ligt naredil napako pri varovanju žoge in ni opazil, kaj je za njim, tako da je Džeko zlahka zadel. V sodnikovem dodatku je nizozemska reprezentanca na zadnji točki brez težav zadela pred golom in Nemčija je povedla z 2:1. 28-letni Ondav je prispeval podajo in strel v svojem prvem startu za nemško ekipo in tako postal prvi nemški igralec po Younisu (2017). V 51. minuti se je Brobey uprl nasprotniku in Dumfries z lahkoto prehitel mrežo, Nizozemska pa je rezultat znova izenačila in ekipi sta se udarili na 2:2.